Жаркий роман Тіни Кароль і Дана Балана: хто його вигадав?

Ось уже кілька років у ЗМІ не вщухають розмови про роман між поп-дівою української естради Тіною Кароль і молдавським співаком Даном Баланом. Ми з’ясували, звідки взялися чутки і що насправді між зірками.


Журналісти, що шукають сенсацію, і допитливі шанувальники Тіни Кароль і Дана Балана неодноразово заявляли і заявляють, що між артистами є любовний зв’язок, який вони ретельно приховують від сторонніх очей.

Приводом для пліток, як не дивно, ставали тісні робочі взаємини знаменитостей. Вперше про іскру між артистами заговорили після появи Дана Балана в дев’ятому сезоні вокального телешоу “Голос країни” в якості судді. На той момент Тіна вже була в складі журі проекту, а ось молдавському співакові довелося з нуля завойовувати симпатію українського глядача.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dan Balan (@danbalan)

Цікаво, та завдяки своїй чарівності зірці вдалося не тільки сподобатися аудиторії, але і стати невід’ємною частиною шоу. Оскільки в дев’ятому сезоні серед суддів були троє чоловіків (Дан Балан, Потап і Монатік) і одна жінка — Кароль, не дивно, що вся чоловіча увага діставалася саме їй. Незабаром після виходу на екрани перших випусків шоу Тіна і Дан зметикували, що глядачі бачать в них щось більше, ніж колег, і вирішили підігріти інтерес до себе. Так, артисти неодноразово виконували чуттєві композиції, танцювали романтичні танці і навіть жартували з приводу роману між ними.

При цьому ні Балан, ні Кароль не говорили відкрито про свої почуття, проте зазначали, що їм приємно знаходитися в компанії одне одного. До слова, по поверненню на зйомки проекту в одинадцятому сезоні, Дан Балан зазначив, що “був сильно радий бачити Тіну”. Також співак відзначився тим, що зворушливо привітав зіркову колегу з днем народження і навіть побував у неї вдома. Разом з Кароль Балан записав хіт “Помнишь”.

Читайте також  “Подарував каблучку й освідчився”: Дар’я Квіткова зробила гучне признання. Виходить заміж?

Композиція вийшла настільки чуттєвою, що фанати не могли повірити, що музикантів пов’язує тільки творчість. Хімія між зірками також привернула увагу скептиків. Вони почали звинувачувати співаків у спробі обдурити глядача заради популярності і рейтингів шоу.

У відповідь на подібні звинувачення Тіна Кароль заявила, що їх історія з Даном була щирою і їм довелося “відстояти шанувальників і свої почуття”. Зірка додала, що не знає, куди доля направить їхні з Даном струни душі, проте вона не має наміру виправдовуватися за справжній флірт і симпатію до Балана.

А що ти думаєш з цього приводу?

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.