Зарплати лікарям по 20 тисяч і мільярди на медицину: у МОЗ розповіли про нововведення 2022 року

Зарплати лікарям по 20 тисяч і мільярди на медицину: у МОЗ розповіли про нововведення 2022 року

Міністерство охорони здоров’я України розповіло українцям про те, як зміниться медична сфера після прийняття бюджету на 2022 рік

На офіційній сторінці пресслужби Міністерства охорони здоров’я України в соціальній мережі Facebook з’явилася інформація про те, що Верховна Рада України прийняла Державний бюджет на наступний, 2022 рік.
Проект Закону “Про Державний бюджет України на 2022 рік” був прийнятий у четвер, 2 грудня 2021 року. Він був підготовлений Кабінетом Міністрів України і передбачає кошти, щоб встановити базовий рівень заробітної плати лікарів на позначці в 20 тисяч гривень.

Крім того, не обділили і середніх медичних працівників, про що обіцяв президент України Володимир Зеленський. За його указом їм виставили зарплату в 13,5 тисяч гривень.
“Порівняно з 2021 роком оплата пакетів медичних послуг за програмою медичних гарантій збільшена на 33,8 млрд грн. Також у бюджеті передбачено збільшення коштів для програми медичних гарантій, закупівлі нового обладнання як для лікарень, так і для лабораторій, реконструкції 48 багатопрофільних клінічних лікарень, розвитку біокластера, проведення трансплантацій, на вакцину від COVID – 19 та інше”, – йдеться в повідомленні.
Ще 100 мільйонів гривень, закладених для витрат на охорону здоров’я, підуть на виплати працівникам медзакладів при переїзді на нове місце роботи або при перекваліфікації під час формування мережі госпітальних округів.
“Коли вже зроблять страхову медицину? У нинішню медицину без толку вливати кошти! Ми всі лікуємося в приватних клініках і здаємо аналізи в приватних лабораторіях!”, “Вчителям вже забезпечили, тепер і до медиків дійшло”, – пишуть користувачі в коментарях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...