“Прокидаюся від того, що задихаюся”: померла від COVID 20-річна породілля перед смертю розповіла про муки. Фото

Про систематичний брак кисню та незадовільні умови перебування в лікарні написала своїмамі під час переписки 20-річна вагітна жінка, у якої діагностували коронавірус. Оприлюднити описане дочкою її мати вирішила після того, як дівчина померла у медзакладі міста Дубно Рівненської області на сьомому 7 місяці вагітності.

Головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов розповів, що у жінки були проблеми із дихальною системою та важка пневмонія через коронавірус. Медики також не змогли врятувати і немовля, пише news-time.org.ua.

Головний лікар Дубенського пологового будинку Ростислав Андрощук у коментарі “Суспільному” повідомив, що жінка померла вночі, 17 листопада. За його даними, у пологовий вона потрапила за тиждень до смерті із підтвердженим COVID-19.

“Унеї було супутнє захворювання – бронхіальна астма. Стан ускладнювався, була пневмонія, її лікували, але раптово погіршився стан і врятувати не вдалося. Поки надавали реанімаційні заходи, плід завмер і не було як його врятувати”, – сказав Ростислав Андрощук.

У Facebook мати покійної дівчини опублікувала скріншоти переписки з донькою. Вагітна писала про те, що їй важко дихати, бракувало кисню, а коли вона нарікала, то медперсонал погрожував перевести її в іншу лікарню.

“Моя пташечко, моя донечка. Не знаю, правильно роблю чи ні, але робіть висновки самі. Це переписка з моєю квіточкою… Ось таке ставлення в лікарні”, – написала мати дівчини Зоряна Бояр.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.