Гречка по 12 грн за кілограм, а яловичина – по 50: Тищенко здивував заявою про ціни на продукти в Україні. Відео

Депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко заявив, що зовсім не помітив зростання цін на основні продукти в Україні. За ними він ходить на найдорожчий у Києві Бессарабський ринок, до того ж гречку купує по 12 гривень за кілограм, а яловичину знаходить по 50-70 грн.

Про це “у минулому” ресторатор і бізнесмен заявив під час спілкування з журналістами в стінах ВРУ. Відео у Facebook опублікував ведучий на телеканалі “Україна” Олег Панюта.

“Я на Бессарабку ходжу, мені там подобається сало їсти. Все залежить від того шматка, який залишається. Але перший чи другий шматок сала коштує десь від 50 до 100 гривень за кілограм”, – стверджує нардеп.

На запитання, чи орієнтується він у цінах, наприклад, на гречку, Тищенко запевнив, що востаннє кілограм цієї крупи купував за 12 гривень.

“Ні, такі ж самі (ціни на продукти, зростання яких “слуга” не помітив. – Ред.). Всі ціни залежать від енергоносіїв. Якщо криза в світі є, значить, піднімається і собівартість продукту, адже він якось потрапляє до нас на стіл”, – поділився думкою заступник голови парламентської фракції “Слуги народу”.

Про те, скільки грошей особисто витрачає на продукти, він не відповів. Водночас зізнався, що в раціоні краще надавати перевагу овочам і яловичині. Останню він купує за ціною від 50 до 70 грн/кг, а “можна було купити і за 20 гривень”.

Зауважимо: цін у 12 гривень за кілограм гречки чи 50-70 грн за яловичину в Україні не було щонайменше з 2017 року. За даними Мінфіну, нині гречка коштує в середньому майже 45 грн/кг, кілограм яловичих реберець – мінімум 140 грн, а гуляшу – 230 грн. Сало домашнє чи солене – не менше 130-160 грн/кг.

Читайте також  Я приїхала в Італію – заробити дітям на житло. А минулого року на Різдво я приїхала додому і зрозуміла, що нікому тут не потрібна

Середня ціна за кілограм гречки

Середня ціна за кілограм яловичини (ребра)

Середня ціна за кілограм яловичини (гуляш)

Середня ціна за кілограм сала домашнього

Середня ціна за кілограм сала солоного

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.