Нардепам виплатили у вересні 3 мільйони компенсацій за житло: хто і скільки отримав

У вересні народні депутати отримали від держави компенсації за оренду житла або винайму номерів у готелях на загальну суму 3,029 мільйона гривень.

Про це 5 жовтня передали на сайті Верховної Ради України.

Таку допомогу виплатили 137 політикам.

Як вказується в списку нардепів IX скликання, які скористалися правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера у вересні 2021-го, найбільшу суму отримав Дмитро Припутень від партії “Слуга народу” (за період 01.05 – 31.07).

Трохи менше виплатили Ігорю Гузю з депутатської групи “Партія “За майбутнє”: 59 500 гривень (01.06 – 31.08).

Третє місце в списку виплат компенсацій – по 40 300 гривень – розділили між собою депутати Максим Березін, Володимир Гевко, Костянтин Касай, Людмила Марченко, В’ячеслав Рубльов, Дмитро Соломчук (всі від “Слуги народу”) і Наталія Піпа (від фракції “Голос”).

Топ-5 у списку замикають позафракційний Євген Яковенко – 40 тисяч гривень, і Андрій Богданець від “СН” – 39 650 гривень.

Нагадаємо, що народні депутати за законом мають право отримувати компенсацію за знімання житла або оплату готельного номера за умови, якщо вони не забезпечені дахом над головою в Києві та мають реєстрацію місця проживання на відстані більше ніж 30 км від кордонів столиці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...