«Малюють пентаграму, ріжуть руки», – священик розповів про нову небезпечну гру підлітків

«Малюють пентаграму, ріжуть руки», – священик розповів про нову небезпечну гру підлітків

Священники зафіксували кілька випадків небезпечної гри, яка поширюється серед дітей віртуальним світом.

Про це повідомив єромонах УГКЦ Юстин Бойко, пишуть Версії з посиланням на Релігійно-інформаційну службу України.

“Ціль людей, які поширюють цю гру, одна – це забрати життя дитини і, по можливості, забрати життя родини, у якій живе дитина. Ми чули про гру “Синій кит”, була інша гра, ця нова гра серед підлітків називається “Тихий ліс”. Сенс цієї гри зрозуміти дуже важко, але вона є надзвичайно небезпечна. Куратори цієї гри криються. Оскільки я є душпастирем, до мене звертаються люди, і я бачу, що це може мати негативні наслідки, особливо серед дітей-підлітків, які зараз активно користуються Інтернетом, вживають з огляду на пандемію той віртуальний світ дуже активно”, – зазначив він.

Священник звертається до батьків, щоби звернули увагу на своїх дітей.

“Які є ознаки того, що дитина ваша бере участь у тій грі? Першим ділом, вона стає замкнутою. Друге – вона є сонлива, не має зацікавлення до життя, є перестрашеною, і її поведінка є неадекватною. Ця гра розрахована на слабку психіку підлітків, причому, деколи, на превелике здивування, впливу піддаються підлітки, які є досить добре виховані у добрих родинах. Але через те, що вони є делікатні і навіть не зависали ніколи в Інтернеті, а просто натрапили на те, що їм порекомендували приятелі, то вони починають практикувати і наслідувати це”, – розповідає священник.

За словами отця, в грі використовують онлайн-коди та символіку сатанистів.

“Зробити надрізи на руках або на ногах і вилити кров на пентаграму. Є реальні зображення в інтернеті таких практик. Там є коло пентаграми, кров дитини з написом про те, що “більше не повернуся”. Я не знаю кількості, але, оскільки одна дитина є величезним Божим Даром, то хочу застерегти батьків – зверніть увагу на дітей, не кричіть на дітей, старайтеся їх зрозуміти. Бо маю справу з рухами, дотичними до сатаністичного та політичного контексту. І це на фоні того, що в Україні ведеться активна боротьба проти викладання християнської етики у школах. Я спеціально це показую вам. Це наслідок того, що дитина, яка має чисту душу і сприймає все на віру, не знає, що з дияволом загравати не можна, робить такі речі. Зваживши всі за і проти, я вирішив повідомити. що така ситуація вже є присутня на Львівщині. Бережімо наших дітей від впливів зла”, – наголосив отець Юстин.

Читайте також  У Польщі на заробітках померла молода мама двох діток. Репост! Допоможіть перевезти тіло

На початку цього року повідомлення про поширення нових “груп смерті” в Інтернеті оприлюднювала поліція Києва.

Повідомлялося, що підлітків 14-15 років почали заманювати в нову суїцидальну гру, яка була заснована в Росії. Потрібно розмістити хештег #тихийлес і #сованикогданеспит, а також написати #явигре і на аватарці розмістити картинку із червоною пентаграмою на чорному тлі.

Куратор дає учасникам завдання, які включають нанесення порізів на тілі, а також спроби суїциду. Щоб уникнути блокування, у нових групах використовують “позивні” і кодові фрази, які ускладнюють виявлення таких груп поліцією. Правоохоронні органи працюють над виявленням і блокуванням груп смерті, однак їх робота ускладнюється тим, що куратори знаходяться в Росії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...