На Прикарпатті горе-батько сплатив майже 180 тисяч аліментів

Заборона виїзду за межі України спонукала прикарпатця сплатити аліменти.

Про це інформує Фіртка з посиланням на Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
“На виконанні у Калуського відділу державної виконавчої служби у Калуському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з квітня 2005 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь стягувача на утримання сина”, – йдеться в повідомленні.
Боржник сплачував аліменти несистематично. У зв’язку із наявною заборгованістю, державним виконавцем винесено постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві: виїзду за межі України, керування транспортним засобам, полювання, користування зброєю та накладено арешт на майно боржника.

Найбільш дієвим засобом впливу виявилось обмеження у праві виїзду за межі України, що і спонукало боржника сплатити заборгованість у сумі 179 586,55 грн, штраф у сумі 71 315,15 грн та виконавчий збір 17 958,70 грн.

Нагадуємо, що в Україні працює Єдиний реєстр боржників. Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про виконавче провадження», Єдиний реєстр боржників — це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна. Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.
Зазначимо, що до переліку боржників потрапляють особи, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.