Що дратує чоловіків у ліжку найбільше

Чого жінкам не можна робити під час сексу ні в якому разі.Багато жінок всерйоз упевнені: вся відповідальність за якість сексу лежить цілком на чоловічих плечах.І інших органах. Мовляв, плювала в стелю всі 10 хвилин дійства — значить, попався недотепа і йолоп, хотілося позіхати, значить, не ту позу вибрав, не довів до кульмінації — і зовсім недотепа і егоїст!

 

____9385_729x547

 

Чи варто нагадувати, що секс — це таїнство, в якому беруть участь дві людини? І те, якою буде ваша ніч кохання, залежить від обох.

Поки чоловіки пишуть самокритичні статті на зразок “40 помилок чоловіків ліжку”, дамам можна теж поглянути на себе з боку і зрозуміти нарешті: улюблений чоловік не племінний бик-запліднювач і не робот. Він не зобов’язаний бути ідеальним і вгадувати всі ваші таємні бажання з пів стону. Особливо якщо ви до цього дня жодного разу не спромоглися подумати, що ж потрібно йому і що його дратує …

Поза “колодою”. Лягти нерухомо і заплющити очі — мабуть, найгірше, що ви можете зробити. Чоловікові життєво важливо знати, що улюблена погодилася на секс з ним не від безвиході, а тому, що сама цього смертельно хотіла. Тому вітаються будь-які ваші пристрасні і ніжні рухи тіла. А також стогони блаженства, гаряче дихання і щирі схлипування. А от чого точно не треба робити, так це голосити, як у давньоримському Колізеї. Театральність хороша, де завгодно, але тільки не в ліжку.

Балакучість. Задушевні бесіди краще вести до і після сексу, але ніяк не під час. Розмови в процесі чоловік сприймають як особисту образу: він упевнений, що жінка, у якої виникає бажання поспілкуватися, не сподівається отримати задоволення з ним. Тому усвідомите просте правило: максимум, що допускається вимовляти під час сексу, — це ім’я вашого чоловіка (ніжним голосом), звернення типу “коханий”, “солодкий” і т.д. і захоплені короткі фрази (зміст і рівень вульгарності варіюючи в залежності від рівня власної зіпсованості). Якщо вам все ж ненерпиться обговорити вашу нову блузку прямо під час процесу, — кращий спосіб цього уникнути — затиснути подушку в роті і висловитися, не розтискаючи зубів. Тоді ваш змістовний монолог цілком може бути сприйнятий партнером як стогін задоволення.

Читайте також  Хто ризикує повторно підчепити COVID-19: українцям дали відповідь

Самозамилування. Боязнь зіпсувати зачіску і макіяж під час сексу — вірна ознака того, що партнерці наплювати, на те, що крім неї в ліжку ще хтось є. Тому дзеркальце про сокровенне краще запитувати у вільний від сексу час. На всякий випадок пам’ятайте, що краса жінки після сексу — це не бездоганний макіяж і правильно підібрана губна помада, а блиск в очах і розпатлане волосся. Така собі Маргарита після балу. Спробуйте разок подивитися на себе після чудової ночі любові і ви зрозумієте, що прекрасніше дами не знайти на всьому білому світі, навіть якщо в цей момент помада розмазана по обличчю, а грим з’їдений партнером.

Незнання тіла партнера. Як це не дивно, у чоловіків на тілі більше однієї ерогенною зони. І якщо ви наполегливо ігноруєте цей факт і при першій зручній нагоді тягнетеся всіма частинами тіла до потаємного чоловічому органу, з часом це почне дратувати чоловіка. Ласки пеніса краще зробити завершальним етапом прелюдії. Тому якщо ви не знаєте, за що взятися до цього моменту, спробуйте проекспериментувати: пестити шию коханого, його соски (у чоловіків вони теж чутливі), живіт (особливо низ живота), внутрішню поверхню стегон. За реакцією свого чоловіка ви зрозумієте, що йому подобається найбільше. Тільки не треба раз по раз рухатися по одному і тому ж прокладеному колись “маршруту”. Механічність вбиває любов, а секс — заняття творче.

Маніпулювання. “Милий, давай ти мені купиш  ті замшеві чобітки, а за це я зроблю тобі мінет!” Якщо коли-небудь ви сказали щось подібне своєму чоловікові, і він не кинув вас з пакетами посеред торгового центру, то вам попався святий чоловік. Бережіть його. Чоловіки в принципі не терплять маніпуляторів, а вже маніпуляції сексом — і зовсім справа марна. Забудьте про це.

Читайте також  Горе-мати.На Вінниччині жінка залишила в туалеті новонароджене немовля

Сором’язливість. Якщо під час сексу ви ведете себе, як 13-річна діва на прийомі у гінеколога, раз у раз затискаєтеся і намагаєтеся закрити руками найпотаємніше, — саме це може раз і назавжди вбити потяг чоловіка до вас. Чоловіки люблять розкутих жінок, які люблять своє тіло і готових отримувати задоволення. Коли на вашому обличчі він бачить страх, сором і готовність втекти в будь-який момент, прихопивши з собою всі свої речі, то чоловік в принципі не може розслабитися, а значить, і сумлінно завершити розпочате.

Бабусина нижня білизна. Часи, коли розмір жіночих трусів не сильно поступався розміром наволочки, безповоротно минули. Краще жіноча білизна те, яка чоловікові хочеться з вас швидше зняти. Це точно не відноситься до заношені бюстгальтерів і заштопані наспіх трусиків.

Відмова від орального сексу. Гірка реальність така, що ми (жінки) розпестили своїх чоловіків. І сьогодні більшість з них секс без оральних ласк вважає неповноцінним. До того ж відмова від них чоловік сприймає болісно ще і тому, що щиро не розуміє, як улюблена жінка може гидувати найдорожчим і чистим, що у нього є. І пояснити це йому іншими причинами ви навряд чи зможете. Втім, це зовсім не означає, що відтепер ви повинні доставляти своєму коханому оральне задоволення до, після і в перервах між. Якщо ваш чоловік буде вас бачити занадто часто нижче рівня свого пояса, то ні до чого хорошого це, швидше за все, не приведе. Але ставити на оральний секс табу теж не варто. Нехай він буде кульмінацією прелюдії або приємним “десертом” коханому.

Безініціативність. Ні, звичайно, це прекрасно, коли ваше тіло приймає будь-яку позу, яку йому намагаються надати. Але у всього повинні бути межі. Іноді давайте своєму партнеру зрозуміти, що він має справу не з пластилінової вороною, а з палкою жінкою, люблячою секс і проявляє ініціативу в ньому.

Читайте також  ПОЧАЛОСЬ! АТОвці самі почали наводити лад з вирубкою лісів. Перші «жертви» (ФОТО)

Розповідь про колишніх. Якщо, оповідаючи коханому про свої численні зв’язки, ви сподіваєтеся його порушити, то розчарування, коли він встане і піде, буде гірким і болючим. У жінці повинна бути якась загадка, а складати донжуанський список — все-таки прерогатива чоловіків. Тим більше, не варто їм хвалитися перед представниками протилежної статі. Так ви швидше заробите собі імідж дівчини “з Городоцької”, ніж підвищите свій авторитет.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.