Зима почнеться рано: синоптик розповів, коли і де в Україні випаде перший сніг і знизиться температура

Синоптик повідомив українцям дату перших заморозків в Україні.

Погода в Україні та світі щосезону змінюється все більше і цьогорічні перші заморозки і сніг слід очікувати вже в другій половині жовтня.

Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань, пише”Обозреватель”.

Синоптик каже, що в другий осінній місяць погода в Центрі України буде різною – від літніх температур до заморозків. Вдень до 16 жовтня повітря прогріватиметься до +21 °С, а різке зниження температури прийде після 21 жовтня. Синоптик уточнив, що в період від 25 до 28 жовтня температура вийде на “плато” і досягне мінімальної позначки за увесь жовтень – вдень -2°С, вночі до -5°С.

Народний синоптик спрогнозував 6 дощових днів протягом місяця – 5, 7, 17, 21, 23 і 26 жовтня. А от перший сніг з дощем вже можливий в Україні, за даними Горбаня, 26 жовтня.Очікуються зимові опади у південних областях.

Від 21 до 26 жовтня прогнозується різке похолодання і перші заморозки. Протягом цього періоду стовпчик термометра опуститься на 12 градусів, нічні температури будуть близько -2…-4 градуси.

Як повідомлялося, за словами народного синоптика, у серпні буде немало спекотних днів. Погода в Україні в останній місяць літа 2021 року буде теплішою, ніж зазвичай. Середня місячна температура передбачається на рівні +20-25 градусів.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.