Мама Лізи просить допомоги в її лікуванні

Дитина має затримку психо-мовленневого розвитку.

Родина Лізи не може самостійно впоратись із фінансовим навантаженням через постійні реабілітації дитини і просить про допомогу.

«Так сталось, що Лізуня родилась з трьох разовим обвиттям, синюшна та не заплакала. Хоча лікар запевнив що все буде добре. Та, згодом ми побачили, що дитина відстає в розвитку, і стало страшно… Після чергового обстеження, наші побоювання підтвердились. Зараз Лізуня понад усе мріє співати і розказати свій перший віршик… Але через ураження ЦНС (Астенічно-атонічний синдром, затримка психо-мовленневого розвитку) вона не взмозі ще це зробити, хоча дуже-дуже старається і вже є склади, слова…», – розповідає мама дівчинки.

Допомагають здолати ці труднощі дівчинці професійні спеціалісти – вона займається з логопедом, дефектологом, відвідує курси ЛФК, масажі та навіть музичні заняття. Вона має свої успіхи.

«Одного разу, лікар сказав мені: «Мамочко, приділіть цій дитині більше часу і сил, а вона як виросте, скаже вам: «Мамо, дякую тобі». Дуже-дуже хочу почути ці слова», – каже мама Лізи і просить про підтримку небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149499116157874

Заторська Наталія Василівна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...