В Івано-Франківську освятили понад двісті пасок для потребуючих (ФОТО)

У середу, 28 квітня, у Благодійній їдальні Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ окрім гарячого обіду, який люди отримують щодня, нужденним роздали 250 продуктових наборів до Великодня.

Паски та продуктові набори освятив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, пише Фіртка з посиланням на пресслужбу Архієпархії.

«Наближаються Великодні свята і ми хочемо попіклуватися про людей, які внаслідок певних обставин можуть залишитись без святкових кошиків. Тому сьогодні ми освятили ці паски для потребуючих, адже Господь вчить, що наша віра повинна проявлятися в добрих справах до ближніх. Таким способом Церква в ці дні залишається зі своїм народом та разом з усіма переживає Воскресіння Христове.» – розповідає Владика Володимир.

Соціальну ініціативу Карітасу підтримала міська рада. Організатори розповідають, що кожна пожертва надзвичайно цінна для людей, які потребують допомоги.

Нагадаємо, у благодійній їдальні Карітасу щодня харчується понад 200 людей. У період карантину їдальня працює у режимі “на виніс”. Обіди видаються щодня з 13:00 до 14:00, окрім вихідних.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...