«Дівчина-катастрофа» продала своє знамените фото за 488 тисяч доларів

«Дівчина-катастрофа», американка Зої Рот продала на аукціоні своє знамените фото, яке стало мемом, як NFT за 488 тисяч доларів. Про це повідомляє видання Marketwatch.

Більше того – вона зароблятиме на токені кожного разу, коли його перепродаватимуть.

Зої Рот було чотири роки, коли батько сфотографував її на фоні палаючого будинку. Дівчинка при цьому хитро посміхалась у камеру. Фото відправили на конкурс журналу JPG. Після цього світлина стала популярним інтернет-мемом, а її героїню прозвали «дівчиною-катастрофою».

Наразі Зої 21 рік, вона вчиться в Університеті Північної Кароліни. Всі ці роки її родина не знала, як монетизувати популярність світлини. Але нещодавно Зої отримала електронного листа, в якому була пропозиція продати фото як невзаємозамінний токен з потенційним прибутком у шестизначну суму. Спочатку вона вагалась, але потім родина найняла юриста і менеджера, щоб перетворити світлину на токен на виставити на аукціон.

Фото виставили на продаж 16 квітня, а вже 18-го аукціон завершився. Користувач @3fmusic придбав токен за 180 ефірів – наразі це 488 536 доларів (але курс постійно коливається).

Але Зої та її тато не просто отримали чималу суму за світлину. Вони закодували токен так, що кожного разу, коли його перепродаватимуть, вони будуть отримувати 10% від продажу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...