Тищенко влаштував вечірку для дружини в розпал локдауну в Києві. Відео

Народний депутат України від “Слуги народу” Микола Тищенко влаштував масштабне святкування дня народження дружини Алли Барановської, незважаючи на локдаун у Києві.

Микола Тищенко та Алла Барановська

Як пише “Страна”, вечірка нібито відбулася в столичному готелі Fairmont. На кадрах видно, що персонал обслуговування перебував у масках, проте всі гості були без індивідуальних засобів захисту.

Авто Тищенка помітили біля готелю Fairmont

Гості на дні народження дружини Тищенка були без масок

Нагадаємо, що жорсткі карантинні обмеження в Києві не передбачають роботу кафе та ресторанів навіть у готелях (виняток – ранкові години). Утім один із помічників Тищенка запевнив, що святкування дня народження дружини нардепа нібито проходило в їхньому будинку. Водночас авто Тищенка таки було помічене біля згаданого готелю.

На вечірці, організованій Тищенком, ніхто не дотримувався дистанції

Відомо, що гостей розважала співачка Катя Корецька й танцівниці. Зважаючи на фото і відео, людей було багато, адже стіл сервірований на велику кількість персон.

Інтер’єр закладу був прикрашений пір’ям і свічками в стилі “Великого Гетсбі”. Також помітно, що жодної дистанції між столами та стільцями для відвідувачів не дотримано.

Правоохоронці за повідомленням у соцмережах нагрянули на місце банкету Тищенка в готелі на столичному Подолі. Вони поспілкувалися з керівництвом закладу, оглянули приміщення та провели першочергові слідчі дії. За фактом порушення карантинних вимог зареєстрували кримінальне провадження.

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура назвав ненормальним вчинок свого колеги Миколи Тищенка, якого спіймали на порушенні локдауну в Києві, і висловив переконання, що у фракції обов’язково відреагують на це.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...