Воскреслий хлопець описав вченим, що бачив після смерті – ніяких тунелів немає, лише

22 річний Женя Астраханцев — один з небагатьох людей, хто може сказати: «Коли я помер…», і при цьому не збрехати. Він живе в Сосновоборську, влітку приїхав погостювати до родичів в село Агінске, районний центр в Красноярському краї.

Заодно і заробити грошей: на літо Женю взяли в фірму, яка займається установкою дверей. З кожних дверей на бригаду з трьох осіб сплачували по 9 000 рублів. Непоганий заробіток!

У вихідний день Женя з друзями поїхав купатися на місцеві кар’єри. Тут чиста вода, і в жарку погоду все Агінське збирається на пляжі на відпочинок.

Женя пішов у воду, його друзі трохи забарилися.

– Я вже далеко заплив, як мене покликала знайома дівчина, — розповідає Женя. — Вона теж збиралася купатися, але допивала газовану воду зі скляної пляшки. Почекай, каже, мене! Ну я і почав гребти на місці …

Скоро Женя відчув, що сили у нього закінчуються. І навіть відстань до берега — не здолати.

– Більше нічого не пам’ятаю, — каже Женя. — Прийшов до тями в лікарні.

Паніки, яка піднялася на березі, коли Женя зник під водою, він звісно ж не бачив. Хлопці помітили, що той тоне і «на автоматі» зробили все те, за що потім їх похвалять лікарі: одні кинулися рятувати потопаючого, а інші викликали «швидку». Коли Женю тягнули з води, машина з червоним хрестом вже стояла на березі.

Володимир Мочалін, завідувач хірургічним відділенням Саянской районної лікарні розповідає з цього приводу:

– Молодий чоловік п’ять хвилин перебував у стані клінічної смерті. Без дихання, без пульсу. Не можу сказати, що у нас не було надії, лікарям не можна так думати, але … І все-таки ми спробували його реанімувати. Ми були просто вражені, коли у нього почав стабілізуватися артеріальний тиск, з’явився пульс, він став дихати самостійно. Приблизно протягом доби він прийшов в себе. Ми йому чесно сказали — питання вирішилося в лічені секунди.

Читайте також  Франківець поплатився своєю автівкою за те, що не хотів оплачувати комуналку

Якби на кілька миттєвостей пізніше приїхала швидка, «оживити» хлопця вже не вдалося б. Це рідкісний випадок. У на була одна пацієнтка, яка на тих же кар’єрах тонула. Її «відкачали» на березі, однак від госпіталізації відмовилася, додому своїми ногами пішла. А вдома померла. Ось так теж буває.

– Пам’ятаю біле світло, — розповів Женя журналістам. — І більше нічого, ніяких «тунелів», про які інші розповідають. Лікарі сказали, двоє таких же переді мною померли. А я живучий. Ну, напевно, раз вибрався. Хоча води напився, піску наївся. Лікарям величезне спасибі, повернули мене з того світу. Тільки уколи ставлять болючі вельми! Тричі на день! Так що, які б там лікарі хороші не були, краще в лікарню не потрапляти. Чисто через уколи!

 

 

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...