РЕПОСТ +++ У 20-річного хлопця з Франківщини виявили рак легень – потрібна допомога

РЕПОСТ +++ У 20-річного хлопця з Франківщини виявили рак легень – потрібна допомога

У 20-річного хлопця Юрія Атаманюка з Мишина на Коломийщині виявили рак легень.

На лікування за кордоном потрібна величезна сума грошей, тож всіх небайдужих просять

допомогти.

Рахунок мами:

Ганна Атаманюк 4149 4991 3201 0925.

Нагадаємо, Маленька Софійка потребує негайної допомоги: око дитини “з’їдає” онкологія.

Повсякденні дитячі пустощі у садочку стали для хвороби Софійки пробудженням. Дівчинка вдарилась об стіл, і на місці біля ока з’явився набряк, який почав непокоїти батьків, тож вони звернулись до медиків.

Про це передає ТСН.

Гематома, яка з’явилась, занепокоїла і медиків, тож дитину відправили до спеціалізованих лікарів, ті ж призначили додаткове обстеження на МРТ, а за його результатами негайно провели операцію і взяли біопсію утворення. Вона шокувала родину крихітки – недиференційована некласифікована саркома орбіти правого ока.

Вже за кілька днів дитині почали проводити лікування. «Стан дитини зараз важкий, ми перебуваємо в Національному інституту раку, в дитячому онкологічному відділенні. Зараз маємо розпочати 4 блок хімії», – розповідає мама дівчинки.

Пухлина досягнула величезних розмірів, вона завдає дитині болю і страждання. Дівчинка постійно на знеболювальних.

Але око Софії функціонує, вона бачить ним світло, тож пухлину потрібно знищити, а око врятувати. Таку операцію готові дитини провести іспанські лікарі.

«Операція дуже складна, вона має об‘єднати в операційній: нейрохірурга, офтальмолога, щелепно-лицьового хірурга та пластичного хірурга. Також вона складна тим, що необхідно зберегти око. У нас, на жаль, жоден лікар не дає мені ніяких гарантій, щодо збереження органу та його функцій», – розповідає мама дитини.

Така операція буде коштувати 50 тисяч євро. Родина самостійно спромоглася зібрати більшу частину коштів. Залишилось зібрати понад 600 тисяч гривень, і на це є лише кілька днів. Адже у випадку Софійки не можна гаяти ані хвилинки, тому вже на березнь призначена операція.

Читайте також  “Біжи або помри”: нова небезпечна “розвага” для дітей (фото)

Реквізити для допомоги:

Номер картки 5168 7453 0103 9407

Приватбанк МФО 305299

БОЙКО ЛІЛІЯ ІГОРІВНА

IBAN – UA953052990000026206695496428

РНОКПП 3380617026

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...