Мер Франківська пригрозив відключити всі будинки від централізованого опалення

Сьогодні, 25 жовтня, на оперативній нараді обговорили перебіг опалювального сезону.

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак повідомив, що станом на сьогодні всі котельні працюють без будь-яких зривів. «Аварійних ситуацій не виникало. До теплопостачання підключено 559 будинків від МІУК, 35 –  від «Дирекції замовника», 7 – від ОСББ.

pres-konferentsiya-mer-ruslan-martsinkiv-8195-890x395

«За останній тиждень проведено колосальну роботу. Є ще проблемних 16 будинків, де потрібно проводити зварювальні роботи. Ми зварювання проводимо цілодобово. Найближчим часом ці питання будуть закриті. Але виникають нові. З 1 листопада ми планово запускаємо гарячу воду», – сказав Рущак.

Заступник директора СТЕК Дмитро Шиян доповів, що проблем з теплопостачанням немає. «На сьогоднішній день підключено всі житлові будинки. На Сорохтея 16, 16а було вчора комісійне обстеження, вчора ввечері ці будинки запустили», – наголосив він.

«Чому ви кажете, що у вас немає проблем. У вас же ж є проблемні будинки. Я виїжджаю на вулиці, мені люди все розказують. Люди кажуть, в цьому будинку є, а в цьому немає тепла», – відповів йому мер.

Проте, коли ж СТЕК включить гарячу воду, заступник директора так і не зміг відповісти. Мовляв, теплопостачання йде від їхньої котельні, а обслуговує це ТКЕ.

“Я так і не почув конкретної відповіді. Треба щось вирішувати. А ні, то відключимо всі будинки від централізованого опалення рішенням сесії та й все. Закон забороняє по стояках, а всі будинки можна. От вам і приватна власність”, – обурився міський голова Руслан Марцінків.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.