Вийшла стрічка пам’яті цимбаліста-віртуоза Петра Сказківа з Прикарпаття

До дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в онлайн-кінотеатрі Держкіно сьогодні відбулася прем’єра документальної стрічки “Цимбаліст Петро”.

Про це йдеться на сайті Держкіно.

Документальна стрічка режисерки Єлизавети Сміт “Цимбаліст Петро” розповідає про молодого музиканта-віртуоза Петра Сказківа з карпатського селища Ворохта, який взимку 2013-го приїжджає до Києва на Революцію Гідності грати на барикадах й спілкуватися з демонстрантами.

Зіткнення із силовиками стають все жорсткішими, й Петру доводиться замінити цимбали на шолом та бронежилет.

Петро – в центрі. Кадр з фільму
Повернувшись додому, він усвідомлює, що не може сидіти склавши руки та їде грати свою музику для людей у щойно звільнених від окупації містах.

Кадр з фільму
Сценарій до фільму написали Єлизавета Сміт та Максим Наконечний, композитор – Петро Сказків.

Робота над картиною проходила у Ворохті, Тернополі, Слов’янську, Краматорську та в Києві, під час Євромайдану. За словами творців картини, “Цимбаліст Петро” є не просто фільмом-портретом унікальної талановитої людини, це історія молодого чоловіка, який з головою кидається у процеси й події, що охопили нашу країну.

Петро Сказків, Революція Гідності. Кадр з фільму
“Петро потрапив у наш об’єктив на Майдані, а героєм нашого фільму його зробили ті зміни, які з ним відбувалися”, – каже режисерка Єлизавета Сміт.

 

 

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...