Раптово загинув український ведучий з Франківщини

З Івано-Франківської області прийшли дуже сумні новини. Стало відомо, що зупинилося серце радіоведучого Володимира Таранюка, який працював на “Радіо Сяйво” в місті Коломия.

Про це стало відомо завдяки публікації на сторінці “Радіо Сяйво” в мережі Facebook.

“З сумом повідомляємо про смерть нашого колеги, ведучого радіо “Сяйво” Володимира Тарантюка. Співчуваємо рідним і друзям…”, – повідомляється в публікації.

Відомо, що Володимир Таранюк народився в 1984 році в Коломиї, навчався в Коломийській першій міській школі, вступив до Коломийського педагогічного коледжу, а потім і до Коломийського інституту Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.

“Ще в школі займався футболом і повинен був стати першим футболістом на районі – але не склалося (з’явилися інші “пріоритети”)… А далі в справу… Жодного разу у своєму житті не дзвонив на радіостанції, тому навіть не уявляю як в даному амплуа відчувають себе наші радіослухачі. І все ж, кожен з них є моїм хорошим другом!!! Щиро сподіваюся, що дана тенденція буде залишатися незмінною тривалий час. У моєму житті є невелике правило: “На роботу, як на свято!”, тому давайте щодня святкувати разом на хвилі 106.8 FM. Всім щастя і любові, Володимир Тарантюк.”, – так свого часу писав Володимир для своїх слухачів на сайті радіо “Сяйво”.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...