Марш на честь Бандери в Україні: росіянам знову маряться «фашисти»

Традиційно, 1 січня в багатьох українських містах, крім Нового Року, вшановують провідника ОУН Степана Бандеру. Адже, саме 1 січня – його день народження. Російська пропаганда не залишила це дійство без уваги. І знову зробила все «на двійку».

Сепаратистський рупор «Сводкі Ополчєнія Наваросії» видали цілу тираду про злісний «фашизм» в Україні. Почитати його можна за цим посиланням https://vk.com/wall-57424472_294165. Але давайте розберемо цей «текст».

«Украину захлестнули бандеромарши. Требуют резать русских» – гучний заголовок, аби викликати у своєї аудиторії шок та цікавіть. Та насправді – дешева маніпуляція, аби прикути читача до екрану. І далі ми в цьому переконаємося.

«География «празднований» в честь нацистского палача растянулась от Днепропетровска и Полтавы до Ивано-Франковска и Херсона», – пишуть нам російські пропагандисти. «Нацистський кат», насправді, ніякий не нацист і не кат. Це було встановлено ще в ході Нюрнберзького трибуналу. В жодному з 42 томів процесу ані Бандеру, ані Шухевича з ОУН-УПА не було віднесено до злочинних організацій. Йдемо далі

«Среди нацистских организаций можно было отметить «Правый сектор», ВО «Свобода», его молодежное крыло «Сокол», «Национальный корпус», «Демократическую сокиру» и другие». Можливо росіянам важко розрізняти слова «нацизм» та «націоналізм». Це можна їм пробачити – все ж, зайва хромосома. Але от політична партія «Демократична Сокира» аж ніяк не має правого спрямування, і займає центристські проукраїнські позиції.

«Помимо партийных, украинских и красно-чёрных бандеровских флагов, в толпе можно было разглядеть бело-красно-белый стяг белорусских коллаборантов времён Великой Отечественной войны. Так, один из бежавших на Украину белорусов назвал Бандеру «выдающимся человеком». Як то кажуть, «білорусам» приготуватися. Скоро «фашистами» стануть і вони. А щодо меседжу – біло-червоно-білий прапор має давню історію і походить ще з XVI століття. А у 1917 році став державним прапором Білоруської Народної Республіки. Саме прапор «БЧБ» є національним символом білоруського народу. І до колабораціонізму не має жодного стосунку.

Читайте також  Гроші є: в Україні раптово підвищать прожитковий мінімум і всі соцстандарти

«В Ивано-Франковске, по информации местных СМИ, было организовано два автобуса в село Старый Угринов, где родился Бандера. Кроме того, в самом центре города на Европейской площади у музея главного ОУНовца «священники» раскольничьей «ПЦУ» провели панихиду, после чего «спели повстанческую песню». Тут і пояснювати нічого. Але тут шановним пропагандистам слід нагадати, що «розкольників» визнав уже майже весь православний світ. А от з РПЦ, яка є філіалом ФСБ, тепер уже ніхто не хоче мати справу. До речі, у 2019 році рішенням Вселенського Патріархату митрополит Онуфрій, який очолює російську церкву в Україні, втратив сан митрополита і ніякої церковної влади не має.

Перекручування, маніпуляції і відверта дезінформація – це вже класика російської пропаганди. І, хоча, ми вже звикли до цих прийомів, втрачати пильність не можна. Адже окупанти тільки цього і чекають.

РЕКЛАМА:
>
Загрузка...


загрузка...