Бродський відверто розповів про вакцини для “обраних” і провал української влади

Голова редакційної ради OBOZREVATEL, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський поділився деталями про контрабанду до країни вакцин проти коронавірусу та щеплення для “обраних” – відомих нардепів і топчиновників.

Михайло Бродський

Він підкреслив, що хоче, щоб його син жив у суспільстві, у якого просто не буде необхідності заздрити іншим, а ще був обережним і добрим, допомагав людям мовчки.

Про це йшлося в його інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко, де він також зачепив інші головні скандали країни. Воно вийшло на YouTube-каналі “Vласть vs Vлащенко”, а OBOZREVATEL зібрав найяскравіші тези цієї розмови.

Порада сину
Михайло Бродський зазначив, що у кожної людини є власні правила, тому свої нікому нав’язувати не хоче. Разом із тим він поділився мрією, яка стосується його сина.

“Я не хочу нікому бажати прожити таке життя, як я. Насправді б хотів, щоб мій син був обережним, захищеним. Щоб він прожив щасливе життя, йому не було страшно, щоб він ніколи не боявся – влади, бандитів, автомобілів на вулиці”, – сказав він.

Бродський уточнив: його мрія – щоб син жив у суспільстві, в якого не буде необхідності заздрити іншим.

“У простому суспільстві благополучних людей, де люди не виживають, а живуть. Щоб вони не заздрили йому, навіть якщо він дуже багатий. І щоб він був добрим, але допомагав людям мовчки”, – додав підприємець.

Про підпільну VIP-вакцинацію під крилом “слуги” Радуцького
Михайло Бродський розкрив ексклюзивні дані про те, як в Україні вибухнув скандал із таємницею вакцинацією проти COVID-19 представників чинної влади і бізнесу. За його словами, вона була ініційована і проходила під контролем депутата від “Слуги народу”, голови профільного комітету Верховної Ради Михайла Радуцького.

Бізнесмен нагадав, що недавно в Польщі був схожий скандал, коли знамениті артисти отримали щеплення позачергово. Але там на резонанс одразу відреагувала громадськість і зараз ситуація зайшла мало не до відставки уряду. Водночас в Україні підпільна вакцинація чиновників може виявитися біологічною диверсією.

Читайте також  Зеленський прибув на Прикарпаття для зустрічі Нового року

Підпільна вакцинація топчиновників в Україні може виявитися біологічною диверсією – Бродський

“Тиждень Києвом поширюється інформація, що можна за 2,5 тисячі євро зробити два уколи Pfizer. Дізнаюся, що нібито зробили [Денис] Шмигаль (прем’єр-міністр України. – Ред.), Михайло Радуцький теж зробив і іншим пропонує. Владі пропонує! Я в шоці! Знаю про цілу групу депутатів”, – підкреслив він.

Також уточнив, що в Ізраїль було направлено запит від OBOZREVATEL із метою з’ясувати, у який спосіб можна було з країни незаконно вивезти партію вакцини. До того ж в Україні Pfizer не зареєстрована, отже, це є контрабандою.

Цитата з інтерв’ю Бродського

Бродський додав, що Михайло Радуцький повинен піти з посади після скандалу з контрабандною вакциною проти COVID-19 в Україні. Також сказав, що ще одним “дистриб’ютором” вакцини був олігарх Павло Фукс, який обдзвонював бізнесменів і пропонував препарат від Pfizer.

Він підкреслив, що вся ця ситуація повинна бути розслідувана СБУ, а винні зобов’язані понести покарання.

Про те, як Україну залишають лікарі
За словами Бродського, в Україні не все населення має можливість лікуватися у найкращих лікарів, таких як Ольга Голубовська і Борис Тодуров. Водночас із країни масово виїжджають високопрофесійні медики.

“Не всі зможуть вакцинуватися. І сьогодні навіть не всі звертаються до лікарів… А в Польщу почали виїжджати українські лікарі, як раніше поляки у Великобританію та Німеччину. Теж саме буде і з нами, і що ми робитимемо?” – зазначив він.

Бродський додав, що спілкувався з Голубовською, яка розповіла про те, як у країні зростає кількість важких пацієнтів із коронавірусом.

Про бездіяльність влади в умовах COVID-19
На думку Михайла Бродського, якщо громадськість в Україні не кричить про проблеми, то влада не діє, адже їй байдуже на населення. Особливо це проявилося на тлі пандемії коронавірусу.

“У нашій країні до всього ставляться “моя хата скраю”. Гинуть люди на дорогах, 5 тисяч умовно на рік. Це найвищий показник на душу населення в Європі. А ми так до цього ставимося… Адже це не з нами трапилося. Це не з нами залишилася одна дитина в сім’ї, а мама, тато і друга дитина загинули”, – зазначив він.

Читайте також  Cтид, Пoзoр І Гaньбa! Для Тищенка Миколи спеціально розглядають нову посаду

Цитата з інтерв’ю

Бродський додав, що українцям потрібно все приймати на себе та нести відповідальність, особливо в умовах пандемії COVID-19. За його словами, 20 тисяч летальних випадків від вірусу – це не просто смерті, а доля кожної людини.

“Це весь світ. Але всім пофіг, ми відосики знімаємо”, – підкреслив він, додавши, що громадськість не повинна мовчати.

Про розчарування в Зеленському
Михайло Бродський зазначив, що президент України Володимир Зеленський зміг домогтися певних успіхів на своїй посаді, але все одно не виправдав усіх надій. Водночас він сподівається на те, що у глави держави ще є шанс змінитися.

Бродський – про Зеленського: багато зроблено, але я чекав від нього іншого

“Багато зроблено насправді. Але я від нього хотів іншого і чекав іншого, хоча не голосував за Зеленського. Взагалі не пішов на другий тур голосувати. І зараз, як не дивно, продовжую вірити, що він може зібратися і сказати: “Я – інший Зеленський, я навчився”, зробити реальну ротацію. Нам потрібно міняти політичну систему”, – сказав Бродський.

На його думку, Україні необхідний італійський варіант – парламентська республіка. Тільки так держава отримає можливість змінити еліти.

Слова з цитати, яка прозвучала в інтерв’ю Бродського

Про умови для проведення виборів на Донбасі
Україна повинна отримати контроль над своїми кордонами для того, щоб проводити вибори на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, вважає Михайло Бродський.

“Ні п’яді нашої землі ми не повинні віддати росіянам. Ніяких виборів без кордону ми не маємо проводити… Інша справа, я б тимчасово закрив цей конфлікт. Нехай варяться в своєму соку. Але є один момент, я не володію всією інформацією і не беру участі в цих переговорах. Не знаю, про що йдеться і який план у Зеленського. Може, у нього є секретний план, і він робить все правильно, і ми з вами всі побачимо розкішну розв’язку цієї історії. Він же обіцяє, я чекаю. Але я б закривав кордони”, – сказав він.

Читайте також  “Повернути Україну під вплив Кремля”: посол США вибухнув скандальною заявою

Думка Бродського

Бродський зазначив, що без контролю України на виборах переможуть одні “бандити”. Також він висловив думку, що Мінські домовленості – це акт про капітуляцію.

Про те, як українці обманюють себе, не сплачуючи податки
Михайло Бродський висловив переконання, що громадяни України, які не платять податки, обманюють не державу, а пенсіонерів, лікарів, армію і самих себе. Водночас несплата податків бізнесом породжує неконкурентне середовище: ті підприємці, які чесно ведуть справу, опиняються в нерівних умовах. За даними Державної податкової служби, в Україні податки не платять майже 8 млн осіб.

Кадри з відео

“Може держава почати збирати податки? У країні, яка воює, вмирає? У нас майже 550 тис. на рік помирає. Скорочується населення, народжуваність падає, люди виїжджають… Вибачте, панове, несплата податків – це корупція. Ми всі живемо в цьому лайні. Якщо поряд бізнесмен не платить податки і продає дешевше свій товар ніж я, який плачу, я змушений жити, як він. Це недобросовісна конкуренція”, – пояснив Бродський.

Про небажання бізнесу в Україні використовувати касові апарати
Михайло Бродський назвав корупцією небажання бізнесу використовувати касові апарати і чесно сплачувати податки.

“У воюючій країні, вмираючій, у якої падає народжуваність, їде населення – ми не збираємо податки справедливо і чесно? Несплата податків – це корупція”, – заявив він.

За його словами, в українському законодавстві нічого не змінюється за ставками та правилами, тільки вводиться облік.

Цитата Михайла Бродського

Про обман із ядерною зброєю
Бродський зазначив, що українців просто обманули з ядерною зброєю 29 років тому, коли в жовтні 1991 року Верховна Рада ухвалила заяву про без’ядерний статус держави. Частина провини в цьому лежить на першому президенті Леоніді Кравчуку.

“Нас обманули, коли ми віддавали ядерну зброю. Ми підписали лайновий меморандум. Кравчук там їздить зараз щодо Мінських домовленостей… Хлопче, ти підписав лайно”, – сказав він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.