Пеpед смepтю цей хлопчик відкрив очі і прошепотів чотири cлова. Неможливо стримати сльози

Що ти подумаєш, якщо тобі сказажуть, що хтось боїться килимка у ванній? Сьогодні ми розповімо про Рут Скаллі, у якої саме така проблема. І це зовсім не якесь дивне відхилення або незрозуміла фобія.

Рут була надзвичайно щаслива, коли дізналася, що вагітна. У неї народився син, і хлопчика назвали Ноланом. Жінка раділа життю, адже тепер поруч з нею був хлопчисько, якого вона любила понад усе на світі. У свою чергу він відповідав їй взаємністю.

Коли хлопчикові виповнилося 2 роки, у нього виникли проблеми з носом. Він постійно скаржився на закладеність. Стан погіршувався в нічний час, поки одного разу Нолан не почала задихатися.

Спочатку лікарі лікували хлопчика від інфекції. Але це не давало належного результату. У 2015 році Нолану видалили мигдалини. Протестувавши аденоїдну тканину хлопчика, лікарі дізналися, що він страждає від рабдоміосаркоми — раку м’яких тканин. Терміново необхідно було починати хіміотерапію.

Всі, хто знали Нолана, молилися за його життя, але в лютому 2017 року стало зрозуміло, що хлопчик не зможе впоратися з хворобою. Рут підійшла до сина і сказала, що йому більше не потрібно боротися. Хлопчик сприйняв це з полегшенням і сказав, що весь цей час намагався заради мами. Обійнявши сина, Рут розповіла йому, що скоро він потрапить на небо і цього не потрібно боятися.

Нолан вирішив, що буде гратися на небі до тих пір, поки мати не приєднатися до нього. Рут хотіла забрати хлопчика додому, але він вирішив залишитися в лікарні.

Наступні 36 годин жінка не відходила від сина. Потім вона попросила його почекати трохи, щоб прийняти душ. Раніше Нолан в таких ситуація чекав маму на килимку поруч з душовою, але на цей раз він залишився в ліжку.

Читайте також  Вирішила по молодості підзаробити грошей швидесенько, встала біля вокзалу, чекаю

Повернувшись з душу, Рут застала біля хлопчика лікарів, які сказали, що він впав у кому.

Скаллі лягла поруч з сином, і в цей момент сталося щось неймовірне: хлопчик прокинувся буквально на кілька секунд, але перед смертю він встиг сказати: «Я люблю тебе, мамо!»

Згодом Рут на своїй сторінці в Фейсбуці написала, що боїться приймати душ, тому що килимок біля нього пустує.

Не хочеться навіть уявляти собі, що довелося пережити Рут. Але останні слова сина і його посмішка будуть гріти її до тих пір, поки вони знову не зустрінуться на небесах…

Своїми емоціями від прочитання статті можеш поділитися в коментарях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.