В Україні буде введено жорсткий карантин: в уряді назвали терміни

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в грудні жорсткого карантину не буде. Про це він написав у Facebook у неділю, 6 грудня. За його словами, враховуючи динаміку захворюваності COVID-19, жорсткий карантин доведеться ввести в січні.

Як стверджує прем’єр, завдяки карантину вихідного дня “вдалося дещо стабілізувати епідемічну ситуацію і розвантажити медичну систему”.

Посилаючись на прогноз міністра охорони здоров’я Максима Степанова, Шмигаль підкреслив, що протягом грудня медична система впорається з нинішнім навантаженням.

“Однак, з урахуванням динаміки захворюваності, припускаємо, що вводити більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні”, – зазначив він.

Шмигаль розповів, що зараз працює разом з місцевою владою над переліком можливих обмежень. Для цього мери міст і голови ОДА пройшли опитування.

Зокрема, підтримують заборону або обмеження діяльності:

святкових концертів, дискотек і нічних клубів, масових заходів у приміщеннях, хостелів, ТРЦ – 100%;

музеїв, кінотеатрів і театрів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля-95%;

святкових ярмарків, спортзалів та фітнес-центрів – 90%.

За словами прем’єра, міські голови та керівники ОДА виступають за роботу з частковими обмеженнями громадського транспорту (не більше, ніж кількість сидячих місць), підприємств громадського харчування (доставка або на винос) і готелів (без зон розваг і харчування).

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...