На Прикарпатті АТП хоче підняти тариф проїзду на приміському маршруті

26 листопада на оперативній нараді у міського голови Андрія Найди начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський повідомив, що 2 грудня відбудеться конкурс на приміські перевезення за маршрутом «Калуш — Середній Бабин» і у зв’язку з цим є нагальна потреба внести зміни до складу конкурсного комітету — зараз до нього включені представники попередньої влади міста.

Нагадаємо, до складу Калуської громади раніше були приєднані сім сіл, зараз приєдналися ще дев’ять.

Конкурси на приміські пасажирські перевезення міська влада організовує поетапно, лише на ті маршрути, по яких завершується термін дії угод, які перевізники уклали з Калуською районною державною адміністрацією ще до приєднання сіл до Калуша. Перший конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Калуської об’єднаної територіальної громади міська влада провела у квітні цього року — на маршрут «Калуш — Бабин Зарічний», його переможцем став підприємець Григорій Довжанський. Другий і поки що останній конкурс на приміський маршрут міська влада провела 28 жовтня — на перевезення до Студінки, а переможцем конкурсу стало Калуське АТП.

За словами Юрія Соколовського, з 16 листопада перевізники на приміських маршрутах Калуського району підвищили вартість проїзду на 20%. Тарифи на маршрутах до Студінки і Бабина Зарічного, на які угоди вже укладав міськвиконком, — не змінювали. Проте 24 листопада Калуське АТП звернулося до влади міста і повідомило про намір підвищити вартість проїзду. «Домовилися, що це питання буде узгоджене за кілька тижнів з новим керівництвом міськвиконкому», — зазначив начальник управління економного розвитку і додав: згідно у урядовою постановою перевізники мають право самостійно змінювати вартість проїзду, зробивши розрахунки та поінформувавши орган влади. Лише на міських автобусних маршрутах рішення щодо тарифу на перевезення приймає міськвиконком.

Читайте також  Чорнобиль у 2019 році побив туристичний рекорд

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...