Україна на порозі жорсткого локдауну

У листопаді 2020 року в Україні можуть ввести жорсткий карантин через епідемію коронавірусу, заявив лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта.


Як підкреслив він в інтерв’ю на ObozTV, в листопаді і грудні в Україні буде наростання числа хворих на коронавірус. Про це передає Главред.

“Буде погіршення епідемічної ситуації. А стабілізація, напевно, припаде на лютий-березень наступного року”, – прогнозує медик.

Він упевнений, що в Україні необхідно робити, як мінімум, 100 тисяч тестів на день, що для країни досить багато.

“Є два виходи з цієї ситуації. Дійсно, для того, щоб перервати ланцюжки, потрібно оголосити жорсткий карантин або посилити тестування і залишати адаптивний карантин”, – пояснив лікар.

Жорсткий локдаун: загрози для України

Раніше Європейська Бізнес Асоціація у своєму зверненні закликала владу уникнути повторного жорсткого карантину в боротьбі з поширенням коронавірусу, як це було навесні цього року.

Як зазначила виконавчий директор Європейської бізнес асоціації Ганна Дерев’янко, велика кількість вітчизняного бізнесу досі важко приходить до тями після першої хвилі локдауну. Однак повторне його введення змусить підприємців “затягнути пояси” ще сильніше.

“І якщо для великих компаній це означатиме відмову від розвитку і довготривалу стагнацію, то для малого бізнесу – це питання виживання. Тому бізнес сподівається, що вдруге жорсткі обмежувальні заходи все ж не будуть вводитися. Адже друга зупинка економіки не принесе якісних наслідків для країни, а, скоріше, погіршить і так кризові явища”, – цитує Дерев’янко прес-служба Асоціації.

З огляду на це, бізнес пропонує розглядати кілька шляхів врегулювання ситуації і забезпечувати, наскільки це можливо, баланс здоров’я населення та економічного здоров’я.

“Крім того, вводячи певні правила і обмеження, варто докладати зусиль і до якісного контролю за їх дотриманням, в іншому випадку, правил і обмежень може бути безліч, проте вони так і не принесуть очікуваних результатів. А, на жаль, контроль за виконанням правил в нашій країні є дійсно питанням”, – сказано в повідомленні.

Читайте також  Сінгапурські розробники створили маску, що здатна діагностувати COVID-19

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...