Ви в розшуку: що потрібно зробити, щоб таке повідомлення пропало в “Резерв+” і вас не запхали в бусик

За словами Дмитра Лазуткіна, якщо людина оновлює свої дані через «Резерв+», вона дотримується закону, проте деякі військовозобов’язані мають статус «розшукується».

Він може виникнути, якщо люди мали порушення правил мобілізаційного обліку, наприклад, розбіжності в адресах реєстрації чи зміні місця проживання, пише «УНІАН».

Лазуткін підкреслив, що, виправляючи свої дані, особи дотримуються закону, що призводить до зняття статусу “розшукуваного”.

Щодо оновлень про мобілізацію в Україні, Рада пропонує продовжити термін оновлення громадянами даних військового обліку з 60 до 150 днів. Це розширення спрямоване на те, щоб люди не піддавалися значним штрафам через неможливість оновити свою інформацію у вихідні терміни.

Представник Міноборони України Дмитро Лазуткін прокоментував цю пропозицію, заявивши, що наразі свої дані вже уточнили 1,3 млн військовозобов’язаних, причому позитивний прогрес спостерігається вже протягом перших десяти днів.

Він висловив оптимізм з приводу того, що якщо ця динаміка збережеться, всі військовозобов’язані, включаючи призовників та резервістів, зможуть оновити свої дані протягом попередньо передбаченого 60-денного періоду.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.